• No products in the cart.

BASHAK ILHAN

Seri İnternet Girişimcisi ve E-Ticaret Uzmanı

Ben Bashak. 2003 yılında Harrow School of Computer Science, University of Westminister’da E-Commerce Yüksek Lisansı sonrası başladığım kariyerim ile başarısı kanıtlanmış bir Dijital Stratejist ve E-Ticaret uzmanıyım. Aynı zamanda seri internet girisimcisim. Üç tanesi Amerika’da olmak üzere dört şirket kurdum.

2010 yılındaki ilk girişimimde 6 milyon TL yatırım alarak başarılarımla dikkat çektim ve daha sonra bu şirketimi Doğan Grubu’na sattım.

2014 yılında; şu an New York, Miami ve Istanbul olmak üzere üç ofisi bulunan ROAD Dijital Ajansı’nı kurarak New York’a yerleştim. Bugüne kadar 30’dan fazla firmaya danışmanlık vererek iş modellerini “E-Business” konseptine taşıdım. Yönettiğim E-Ticaret sitelerinde %100’ün üzerinde büyüme gerçekleştirdim.

Türk ürün ve markalarını Amerika pazarında başarıyla temsil etmesi dolayısıyla, 2017’de American Turkish Society tarafından “Genç Toplum Temsilcisi” – “The Young Society Leaders” (YSL), secildim.

E-DÖNÜŞÜM

ONLINE MARKA YARATMA, E-TİCARET, E-DÖNÜŞÜM, E-İHRACAT ve başta AMAZON olmak üzere farklı kanallardan Amerika pazarına en doğru ve en hızlı girişi yapma konularındaki uzmanlığım ve tecrübem ile birçok firmanın/markanın dijital dönüşümlerine rehberlik ettim. Amerika da temsil ettigim markalari inceleyin.

Road NYC  New York, Miami and Istanbul ofisleri ile E-Ticaret kurulum, gelistirme ve dijital pazarlama hizmetleri veren dijital bir reklam ajansidir.
www.roadnyc.com

UrbanARBA Akilli sehir projeleri ozelinde servis veren iletisim ve danismanlik ajansidir.

www.urbanarba.com

NYFU (New York Functional Furniture) New York merkezli kurulmus bir Fonksiyonel Mobilya markasidir.
www.nyfu.com

Altinci Cadde Turkiyenin ilk luks Ev & Dekorasyon markasidir.
www.altincicadde.com

TURKIYENIN ILK KADIN YATIRIM PLATFORMU

Bir Dijital Girişimci olarak; Türkiye’nin ilk Kadın Yatırım Platformu olan “ARYA KADIN YATIRIM PLATFORMU”nda girişimcilere “Dijital Strateji” danışmanlığı vermekteyim. Arya Yatırımı almış bir girişimi online platformda %108 oranında büyüterek, Amerika’da  satış yapar hale getirdim.

Arya ile tanisin!

GLOBAL HAYAT!

Londra da okudum, is hayatina Houston Texas’da basladim. 2005 yilinda Turkiye ye dondum ve Hurriyet Emlak, E-Kolay sitelerinde profosyonel olarak calistim. 2011 yilinda ilk girisimimim Altinci Cadde.com’u kurdum.  2014 yilindan bu yana New York, Miami, Istanbul ofislerim ile bol seyahatli, keyifli isler yapiyorum.  4,5 yasinda bir oglum, 12 yasinda kedim ile her mevsim yaz olan Miami de yasiyorum.

REFERANSLARIM & DOSTLARIM

Bize Yazın!

Eğitimlerimiz ve servislerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bana ulaşın.

Adres: Konaklar Mahallesi Çamlık Caddesi Villa No:1 / 3.Levent Beşiktaş İSTANBUL
Tel: 05325591859